0
Suma zamówienia:0,00 PLN

Stwórz swoją własną tapetę

Zamień obraz w własną niestandardową tapetę


Zdobądź unikalną i osobistą ścianę za pomocą własnego zdjęcia i stwórz własną tapetę z Drukarnią Koloru. Wszystko, czego potrzebujesz na początek, to zdjęcie, które lubisz! Aby wyniki były jak najlepsze, podczas tworzenia własnej tapety z obrazu należy wziąć pod uwagę kilka kwestii.
Twoje zdjęciaPytania i odpowiedzi


JAKIM ROZMIAREM POWINIEN BYĆ OBRAZ?

Twoje zdjęcie musi mieć co najmniej 3 megapiksele. Rozdzielczość określa, jak ostra będzie tapeta na ścianie. Proporcje obrazu powinny pasować do proporcji ściany - w przeciwnym razie niektóre obszary zostaną wycięte - ale nie martw się, możesz sprawdzić, jak to wygląda po przesłaniu obrazu za pomocą naszego narzędzia do edycji zdjęć.

JAK WIEDZIEĆ, ŻE JAKOŚĆ JEST DOBRA?

Aby ustalić, czy jakość obrazu jest wystarczająco dobra, spróbuj przesłać obraz. Nasz system nie obsługuje obrazów o rozdzielczości mniejszej niż 3 megapiksele. Aby zapewnić wysoką jakość, sprawdzimy Twój obraz przed wydrukowaniem i skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy mieć pytania lub sugestie dotyczące ulepszeń.

CZY MOŻESZ POMÓC MI SKANOWAĆ PRAWDZIWĄ FOTOGRAFIĘ?

Tak, skontaktuj się z nami tutaj, a pomożemy Ci go zeskanować.

JAK MIERZYĆ SWOJĄ ŚCIANĘ?

Zmierz szerokość i wysokość całej ściany.
1.    Jeśli jakakolwiek część ściany ma inną wysokość, zmierz najwyższy punkt, aby pokryć całą ścianę.
2.    Tapeta jest drukowana z dokładnymi wymiarami, więc zawsze dodaj minimum 5 cm do pomiarów szerokości i wysokości, jeśli ściana jest nierówna.

JAKIE ROZMIARY POWINIENEM PODAĆ PRZY ZAMÓWIENIU TAPETY?

Wszystkie nasze fototapety są wykonane na zamówienie, dzięki czemu możesz zamówić tyle metrów kwadratowych, ile potrzebujesz do pokrycia ściany. Istnieje jednak limit wielkości 10 m x 10 m dla zamówień internetowych. Jeśli chcesz zamówić więcej, skontaktuj się z nami, a pomożemy ci ręcznie.Zmierz dokładnie wysokość i szerokość ściany, którą chcesz ozdobić.
Wybierz tapetę w naszym asortymencie i naciśnij „Dostosuj i kup”. Wprowadź szerokość i wysokość ściany, aby wyświetlić podgląd muralu na ścianie. Dodaj około 5 cm jako margines do pochylonych ścian.

JAK DŁUGO JEST CZAS DOSTAWY?
To jest strona testowa. Zamówienie nie zostaną NIGDY zrealizowane !