0
Suma zamówienia:0,00 PLN

BANERY

Duży format, lepsza widoczność... Duży format reklamy jest bardzo dobrze zauważalny przy drogach na budynkach lub w innych miejscach często uczęszczanych przez potencjalnych klientów. Dobrze zaprojektowany baner reklamowy w odpowiedniej kolorystce i układzie graficznym staje się idealną formą przekazu masowego.

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Masz firmę i samochód firmowy...chcesz zmienić kolor auta...? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz łatwo, skutecznie i tanio promować swoją działalność. Oklejanie samochodu to efektywna i niedroga forma reklamy. Oklejone auto może stać się mobilnym nośnikiem twojej reklamy. Możesz promować swoje usługi, zdobywać nowych klientów, podnosić świadomość swojej marki poprzez reklamę na samochodzie. Umieść na pojeździe numer kontaktowy oraz stronę internetową Twojej firmy. Poinformuj wszystkich o prowadzonej działalności za pomocą chwytliwego sloganu lub grafiki. Oferujemy usługę oklejania samochodu nie tylko dla firm, ale również prywatnie. Możesz za pomocą oklejonego auta całkowicie odmienić jego wygląd. Zamień nudne, jednokolorowe auto w wyjątkowy i unikalny pojazd, jakiego świat jeszcze nie widział. Stwórz wzór, który będzie odznaczał się na ulicy i podkreślał Twoją indywidualność i charakter. Twoje auto stanie się częścią Twojego stylu życia.

FOLIA SAMOPRZYLEPNA

Nasze naklejki są profesjonalnie wycięte według wzoru i gotowe do naklejania. Do produkcji używamy wysokiej jakości folii ORACAL dzięki temu naklejki są odporne na wodę a także niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak np. deszcz, śnieg i zmiany temperatur zarówno w lato jak i w zimę. Możemy również wykonać naklejki FULL COLOR z przesłanych plików. Wydruk wykonany jest na białej lub przeźroczystej (do wyboru), wysokiej jakości folii samoprzylepnej do samodzielnego montażu, bądź przyjechać do siedziby Firmy i nakleimy za darmo. Wykorzystany materiał doskonale przylega do powierzchni lakieru lub szyby. Wykonujemy naklejki na samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe...proszę przysłać projekt, bądź zdjęcie my je wycenimy i okleimy. Służymy pomocą i poradą, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania.

PROJEKTOWANIE

Twój znak ma znaczenie... Jednym z najważniejszych elementów Firmy jest jej oprawa graficzna. Większość potencjalnych Klientów po raz pierwszy poznaje Firmę po przez styczność z jej wizualnym wyglądem oraz reklamą. Każdy projekt oprawiony w odpowiednie kolory bez słów może powiedzieć czym zajmuje się dana działalność. Jedną z naszych specjalności jest projektowanie logo, a wieloletnie doświadczenie w tworzeniu grafik pozwala nam na przygotowanie profesjonalnych prac, w tym logotypów, wizytówek i ulotek, które nie tylko ładnie wyglądają, ale również są utożsamiane z Firmą Klienta. Dzięki podążaniu za światowymi trendami możemy tworzyć nowoczesne projekty, które tworzą nowy klimatyczny wygląd i nadają unikalnego wizualnego charakteru Firmom naszych Klientów.

DRUK WIELKOFORMTOWY

Kolorowo, kolorowo i jeszcze bardziej kolorowo... Oferujemy pełny zakres usług druku wielkoformatowego. Dysponujemy kilkoma maszynami o różnych szerokościach i możliwościach. Sprzęt ten pozawala uzyskać wydruki o bardzo wysokiej jakości i trwałości. Wykorzystując technologię solventową oraz ecosolwentową, jesteśmy w stanie wyprodukować wydruki wielkoformatowe w każdym rozmiarze i nakładzie. Materiały te charakteryzują się najwyższą jakością oraz długotrwałą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zalety te powodują, że wydruki wielkoformatowe, które wykonujemy z powodzeniem można wykorzystywać w ekspozycjach zewnętrznych takich jak: banery, siatki mesh, billboardy, folie okienne, plakaty itp. Atramenty ecosolventowe jakich używamy posiadają atest co umożliwia wykorzystanie wydruków w ekspozycjach wewnętrznych: systemy prezentacyjne, roll up, naklejki, banery, plakaty i wiele innych. Dodatkowo oferujemy usługę laminowania, zabezpieczenia wydruków przed działaniem czynników zewnętrznych i mechanicznych.

STYRODUR

Styrodur litery i grafiki... Produkujemy litery przestrzenne oraz grafiki ze styroduru, możliwe jest zrealizowanie dowolnych kształtów o dowolnym rozmiarze. Styrodur to budowlany materiał izolacyjny, który dzięki swoim właściwościom (mniejsza nasiąkliwość oraz większa twardość niż styropian) znalazł zastosowanie w reklamie. niska cena materiałów do produkcji, umożliwiająca realizację nawet bardzo dużych projektów przy niewielkim wkładzie finansowym, uzyskanie efektu 3D poprzez odpowiednie dobranie grubości materiału (od 2cm do 10cm) do wysokości liter lub znaków, niegraniczone możliwości kształtu i wielkości, malowanie liter i znaków praktycznie na dowolny kolor wg. palety RAL, możliwość uzyskania podczas malowania cieniowania, przejścia tonalnego oraz możliwość malowania danego elementu kilkoma kolorami, nadają się do montażu zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz budynków,

Realizacje